Víno ZDARMA - e-Aukce - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Víno ZDARMA - e-Aukce

AKCE
LÁHEV VÍNA ZDARMA  • pro domácnosti, nebo podnikatele, kteří jsou našimi klienty a doporučí svým známým, že můžou uspořit na topení. Tím že budou soutěžit dodavatele elektřiny, nebo zemního plynu e-aukcí, kterou organizuje společnost eCENTRE a.s. A uzavřou smlouvu online přes stránky www.nej-levnejsi-elektrina.cz


Láhev vína ZDARMA. Jedná se o akci, kterou pořádá jen obchodní partner Sobotík David, neplatí pro doporučení klienta jiným obchodním partnerům.


Princip akce
  • Jakýkoliv náš klient, či klient eCENTRE a.s. doporučí firmu, nebo domácnost, aby optimalizovali své náklady za topení zemním plynem, nebo elektřinou. Uzavřením smlouvy přes obchodního partnera Davida Sobotíka, nebo internetový portál nej-levnejsi-elektrina.cz. Pokud bude smlouva uzavřena online a bude vašim stávajícím dodavatelem, akceptován přechod k novému, vítěznému dodavateli. Tak vám za doporučení pošleme láhev vína zdarma.

Doporučili jste někoho!
Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
Elektronické aukce energií
Nacházíte se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE,a.s.
Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE,a.s.

DAVID SOBOTÍK

777 669 981

sobotik@partner-ecentre.cz

SPŘÁTELENÉ WEBY

Návrat na obsah