BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Společné aukce energií zkoušejí zneužít podvodníci, varuje radnice v Kroměříži.

nejlevnejsi elektrina
Published by v e-Aukce · 13 Březen 2017
Kroměříž - Projekt hromadných aukcí cen plynu a elektrické energie pro obyvatele Kroměříže, který od loňska nabízí tamní radnice, zkoušejí v posledních týdnech zneužít podomní obchodníci.„Sami obcházejí domácnosti a nabízejí zapojení do e-aukce pořádané městem, dokonce lidem tvrdí, že mají na zprostředkování těchto služebs městem uzavřenou smlouvu,“ upozornila mluvčí kroměřížské radnice Šárka Kučerová.
Zdůraznila, že žádná taková smlouva neexistuje a o zapojení do aukce energií je třeba požádat osobně v sídle městského úřadu v budově B na Husově náměstí v předem daných termínech, kdy jsou přítomni pracovníci společnosti eCENTRE.
Prodejci, kteří obcházejí domácnosti, pracují většinou pro konkrétní dodavatele energií a dávají lidem podepisovat smlouvy o změnách odběratele. Jde nejen o klamání spotřebitele, ale navíc i porušení vyhlášky města,“ dodala mluvčí s tím, že v Kroměříži je podomní prodej zakázán tržním řádem.
Lidé, kterým podomní obchodníci zapojení do aukce pořádané radnicí nabídnou, by měli zavolat městskou policii na linku 156 a v žádném případě se do nabízených aktivit nezapojovat. Nejbližší termíny, kdy je možné se zapojit do aukce, jsou 20. března, 5. a 19. dubna. (hed)Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah