BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Sdružení spotřebitelů Licit.cz nově zřídilo post ombudsmana

nejlevnejsi elektrina
Published by v Energie · 21 Červen 2017


Sdružení spotřebitelů Licit.cz, které bojuje za optimalizaci nákupu  komodit, nově zřídilo institut veřejného ochránce práv. Tzv. Licit  Ombudsman se již od začátku června bezplatně věnuje právním problémům  členů sdružení. Za necelý měsíc ve funkci již Tomáš Panáček podal  desítky předžalobních upomínek a několik žalob na nekorektní jednání  dodavatelů energií.

 
Tomáš Panáček vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v  Praze a od roku 2008 vykonává advokacii. Již o rok dříve zahájil  spolupráci se společností eCENTRE, a.s., která patří mezi největší a  nejstarší specialisty na hromadné elektronické aukce. Zde dodnes zastává  post firemního právníka. Právě eCENTRE podnítila vznik samostatné a  nezávislé komunity spotřebitelů, která bude využívat výhody vysokého  počtu spojených odběratelů pro lepší vyjednávání s dodavateli.

 
„Instituci nezávislého a proaktivního ombudsmana nereprezentuji pouze  já, za mnou stojí ještě další kolegové advokáti, kteří jsou zkušenými  odborníky,“ říká JUDr. Tomáš Panáček, a dále dodává: „Společným cílem je  bojovat proti nekorektnímu jednání dodavatelů a prodejců, kteří užívají  protiprávních a neetických praktik. Rádi bychom naší činností přispěli k  narovnání trhu.“
Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah