BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Občané Orlové a okolí dostanou možnost ušetřit za energie

nejlevnejsi elektrina
Published by v e-Aukce · 26 Březen 2017
Pravidelné měsíční výdaje za elektřinu a plyn lze snížit omezením spotřeby, nebo nákupem energií formou elektronické aukce. Město Orlová se rozhodlo jít podobným směrem jako některá další města a obce a chce umožnit občanům ušetřit na ceně za elektrickou energii a zemní plyn právě prostřednictvím elektronické aukce.Obchodní partneři společnosti eCENTRE uspořádají “Energetický seminář” pro domácnosti a firmy, kde se občané dozvědí, jak provést nákup elektrické energie a zemního plynu formou e-aukce.
Společnost eCENTRE pravidelně sdružuje poptávku více odběratelů z celé ČR a umožňuje tak získat nižší ceny za energie i jednotlivým domácnostem či firmám. Nejčastěji se úspory pohybují okolo 25%.

Nechte si nezávazně porovnat vaše stávající ceny s cenami, které již byly vysoutěženy v e-aukci. Získáte-li díky e-aukci výhodnější cenu, než máte dnes, můžete využít nabídky společnosti eCENTRE, která vám zajistí přechod k vítěznému dodavateli službou LICIT. Součástí služby je i 100% administrativní a právní servis. Tato služba je pro vás zdarma.

Celá akce se uskuteční v předsálí bývalé obřadní síně Městského úřadu v Orlové, Osvobození čp. 796, Orlová-Lutyně, kam můžete přijít ve čtvrtek 6. dubna, kdykoliv od 14 do 17 hodin a v pátek 7. dubna v době od 8 do 15 hodin. S sebou si vezměte poslední roční vyúčtování za elektrickou energii a zemní plyn, které je nutné pro výpočet úspory.

Celá akce se koná za podpory města Orlové, kdy starosta Ing. Tomáš Kuča si jako jeden z jeho představitelů přeje, aby více peněz zůstávalo v peněženkách občanů a méně odcházelo z města pryč, ve prospěch dodavatelů energií. Garantem projektu je společnost eCENTRE.
Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah