BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

O levnější tarif má v aukci sdružení Licit zájem 76 000 spotřebitelů!

nejlevnejsi elektrina
Published by v e-Aukce · 25 Září 2017
Zadávací dokumentaci dnes Licit odeslal největší trojce operátorů a vybraným „virtuálům“.


Ilustrativní obrázek: zdroj Pixabay

Sdružení spotřebitelů  Licit se rozhodlo vyhlásit aukci mobilních tarifů. Prostřednictvím  bezplatné a nezávazné registrace na licit.cz dalo od začátku záři již  76 000 spotřebitelů nebo firem najevo, že mají zájem o levnější tarify.  Sdružení aukci připravilo na popud exministra financí Andreje Babiše,  který se letos v dubnu na sociálních sítích chlubil, že pro svoje  ministerstvo získal „polské ceny“.

Ministerstvo  financí má od letošního dubna nové tarify, neomezený hlasový a datový  tarif ministerstvu nabídl T-mobile za 195 Kč. Běžný Čech ale za poslední  čtyři roky u tří hlavních operátorů nejčastěji zaplatil částku 749 Kč a  rozhodně to nebylo za neomezený hlasový a datový tarif. Proč mají  ministerstva s tisícovkami SIM karet tak nízké ceny? „U zákazníků z veřejné sféry funguje výrazná integrace služeb a úspora z rozsahu," vysvětluje Anna Hroudová zastupující T-Mobile.

   Licit  se rozhodl operátorům nabídnout minimálně desetkrát větší množství  spotřebitelů a věří, že v aukci získají stejnou cenu díky již zmiňované  úspoře z rozsahu, kterou často mobilní operátoři argumentují. Ostatně  v minulosti se tři největší operátoři do elektronických aukcí pořádaných  mateřskou elektronickou aukční síní eCENTRE již přihlásili. V roce 2011  eCENTRE pořádalo aukci pro Ostravu, po čtyřhodinovém „podsekávání“  nabídek, byla vysoutěžena cena nižší o 80 % oproti původní!

     
   Vzhledem  ke dlouholetým zkušenostem z aukčního trhu a znalosti dodavatelů se  Licit rozhodl pro aktivní přístup a zadávací dokumentaci dnes doručil  jak největším operátorům, tak i vybraným virtuálním operátorům. „Neočekáváme,  že dostaneme vůbec nejnižší nabídku, ale rádi bychom získali tarify jak  cenou, tak obsahem srovnatelné s ministerstvem financí. Určitě se  nespokojíme s tarifem, který by měl malé množstvím dat. Pokud je možné  mít neomezený datový tarif do dvouset korun, budeme bojovat za co  nejbližší sestavení balíčku“ říká Vítězslav Grygar, zakladatel nezávislé aukční síně a partner komunity spotřebitelů licit.cz
Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah