BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Nový produkt, který nemá obdoby. LICIT

nejlevnejsi elektrina
Published by v Kde o nás píšou? · 12 Říjen 2016
Společnost eCENTRE, a.s. v roce svého 10letého působení na trhu k  1.10.2016 slavnostně spustila zcela novou službu LICIT, která nabízí  lidem nejen výhodné ceny a podmínky ze sdružených aukcí, ale také  zajištění celého průběhu změny dodavatele tak, aby se lidé nemuseli o  nic starat.

   
„Přes 30 tisíc domácností, které s námi ušetřily, je jasným důkazem  toho, že sdružené aukce energií přinášejí prokazatelné úspory v řádech  tisíců korun do domácích rozpočtů. Teď ale chceme nejen snížit lidem  ceny, ale především změnit stav věcí a poskytnout službu každé  domácnosti v této republice, aby mohla platit méně a nemusela se ničeho  obávat při změně dodavatele.

Služba LICIT může nabídnout ceny z aukcí do každé domácnosti,“  vysvětluje Vítězslav Grygar. Společnost eCENTRE se rozhodla nabídnout  lidem zajištění veškerého servisu při hlídání nejvýhodnějších cen a  podmínek v čase. „LICITEM přebíráme veškerou zodpovědnost za případné  sankce. Garantujeme klientům cenovou výhodnost, bezproblémové zajištění  dodávek, právní servis, ale především přebíráme veškerou komunikaci se  stávajícími dodavateli klientů, která je mnohdy pro lidi velmi náročná a  obtěžující,“ sdělil zásadní výhody nové služby LICIT Vítězslav Grygar.
Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah