BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Most - Magistrát ujišťuje, že nemá smlouvu s žádnou firmou, která by měla takovouto službu nabízet.

nejlevnejsi elektrina
Published by v e-Aukce · 24 Únor 2017


Mostecký  magistrát varuje obyvatele před podezřelými praktikami firem, které  údajně jménem města nabízejí Mostečanům levnější plyn a elektřinu. Podle  magistrátu to jsou podvodníci. Policie nabádá lidi k opatrnosti.

 „Město Most nemá s žádnou společností uzavřenou smlouvu, která by se  týkala zprostředkovaného nákupu (aukce) či prodeje elektřiny a plynu pro  občany města,“ uvádí magistrát na svém webu. Podle úřadu žádná  společnost nezískala ani záštitu města nad touto službou.

Nepouštějte cizí lidi do bytu

Pro  policii je to nová informace. „Zatím jsme nic nezaznamenali,“ sdělila  Ludmila Světláková, mluvčí Policie ČR v Mostě. Obecná rada zní, aby lidé  nikomu cizímu neotvírali dveře a nepouštěli ho do bytu. Pokud zvláště  starší lidé jakékoliv nabídce neodolají a obdrží k podpisu tiskopisy,  mají si vše dobře rozmyslet nebo zavolat příbuzným, když nebudou textu  rozumět.

„Dle zákona o ochraně spotřebitele jde v tomto  případě o klamavé jednání. Zároveň se v tomto případě jedná o porušení  tržního řádu,“ upozornil na webu Martin Karas, tajemník městské  energetické komise. Most vyhláškou zakazuje podomní a pochůzkový prodej,  aby chránil obyvatele před nekalými praktikami prodejců.

 Karas doporučuje, aby v případě setkání s podvodníky, lidé volali  městskou policii. Podle Světlákové lze volat i státní policii, které by  věc řešila jako přestupek.

Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah