BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Máte uzavřenou smlouvu s dodavatelem elektřiny, nebo zemního plynu?

nejlevnejsi elektrina
Published by v e-Aukce · 28 Březen 2017


Je to tady! Chvíle, na kterou energo poradci čekali.

Zima je pryč a poptávka po energetických komoditách klesá. To je doba kdy plyn i elektřina, mají větší tendenci jít dolů a to se nyní odehrává. Pečlivě jsme jsme sledovali, kdy je nejlepší doba k nákupu, hlavně pro firemní zákazníky. Ale klesající trend můžou využít i domácnosti, sdružit se a po dvou leté období si zavážou ceny.

Vždy je lepší nakupovat energie v době, kdy je nálada na trhu pozitivní a cena jde dolů. Dodavatelé spekulují, jaké mají možnosti nákupu. Předpokládají, že když dají cenu nižší a komodita půjde ještě dolů. Tak stále budou mít dostatečnou rezervu na pokrytí služeb a nákladů.

Opakem je, když je nálada na trhu negativní a ceny jdou nahoru. Dodavatelé potřebují mít dostatečnou rezervu na pokrytí nákladů, i kdyby šla cena ještě výše, než je aktuální cena na trhu.

Grafy a kurzy k vidění na stránce:

Důležité je pro každého, kdo by měl zájem nakupovat v době klesajícího trendu. Je vědět, kdy mu končí smlouva a k jakému datu může zahájit dodávky. Udělat pořádek v papírech a smlouvách. Nechat si zaslat od dodavatele opis ztracené smlouvy, nebo přímo si potvrdit datum, možného ukončení smlouvy stávajícím dodavatelem.

Pokud máte zájem o propočet úspory, můžete využít po nezávazné registraci naši online kalkulačku, nebo nám pošlete kopii posledního ročního vyúčtování na email: sobotik@partner-ecentre.cz

Šetřete s námi na elektřině a zemním plynu. "Jednoduše a online"Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah