BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

ERÚ vydalo nový vzorový etický kodex pro obchodníky s energiemi ( zdroj www.eru.cz)

nejlevnejsi elektrina
Published by David Sobotík v V energetice · 23 Květen 2018

ilustrativní foto: zdroj pixabay

ERÚ tímto krokem motivuje poctivé dodavatele k sestavení vlastního  etického kodexu, který bude vycházet právě z tohoto vzoru. Spotřebitelům  Vzor nabízí výčet bodů, na které se mají při jednání s dodavateli  soustředit.

„Vzorový etický kodex zavádí pravidla, jak spolu obchodník a  spotřebitel mají komunikovat nejen před uzavřením smlouvy. Kdybych měl  vyzdvihnout jedinou věc, potom je to apel na transparentnost, jednoduše  řečeno na slušnost. Dodavatel podle kodexu slibuje, že spotřebitele  nebude do ničeho tlačit, vše mu vysvětlí, dá mu čas na rozmyšlenou a  v jeho jednání nebo smlouvách nenajdete skryté sankce ani jiná úskalí," popisuje důvody vzniku Vzorového etického kodexu Vladimír Outrata, předseda Rady ERÚ.

Vzorový etický kodex je dostupný na webu www.eru.cz  a tvoří také přílohu této tiskové zprávy. Aktualizovaný Etický kodex  obchodníka s elektřinou nebo plynem, který ERÚ vydal v loňském roce,  zůstává v platnosti, společnosti se k němu mohou nadále přihlašovat.  Vzorový etický kodex není jeho náhradou, ale vhodným doplněním.

Zdroj a více informací na www.eru.czThere are no reviews yet.
0
0
0
0
0

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
Elektronické aukce energií
Nacházíte se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE,a.s.
Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE,a.s.

DAVID SOBOTÍK

777 669 981

sobotik@partner-ecentre.cz

SPŘÁTELENÉ WEBY

Návrat na obsah