BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

ERÚ nově zavedl tzv. indikativní ceny komodity plynu!

nejlevnejsi elektrina
Published by v Energie · 6 Září 2016
Energetický regulační úřad (ERÚ) zareagoval na zprávy s internetu a českých médií, které na začátku roku poukazovali na to, jak velké marže si v tuzemsku účtují obchodníci s plynem a zavádí tzv.indikativní ceny komodity plyn.

Hodnoty pro 4.čtvrtletí tohoto roku ERÚ představil na tiskové konferenci 30.srpna a dále je bude zveřejňovat periodicky co čtvrt roku.

Stanovené indikativní ceny budou pro obchodníky nezávazné a budou sloužit pro kontrolu spotřebiteli. Právě indikativní ceny komodity plyn jsou jednoduchým a účinným nástrojem, podle kterého spotřebitelé vidí na první pohled, zda za faktury zbytečně nepřeplácejí. ERÚ chce tímto krokem především více  chránit konečného spotřebitele z řad domácností. V rámci svých  stávajících zmocnění a legislativou je to maximum, co může ERÚ pro konečného spotřebitele  z řad domácnosti udělat.

Zdroj a více informací na



Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah