BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Dodavatelé energií brzdí lidem možnost změnit dodavatele a ušetřit peníze

nejlevnejsi elektrina
Published by v Kde o nás píšou? · 27 Listopad 2016
Dodavatelů energií, ze kterých si lidé mohou vybírat, je v České  republice více než 50. Změnit dodavatele elektřiny nebo plynu a ulehčit  tak rodinnému rozpočtu přitom nemusí být těžké. Pokud víte datum  ukončení dodávek od stávajícího dodavatele. Právě toto datum však na  vyúčtování nenajdete a ve smlouvě většinou také ne."Od 1. 1. 2016 díky novele energetického zákona jsou dodavatelé  povinni neprodleně sdělit datum ukončení dodávek klientovi v případě, že  klient podá výpověď. Toto se však neděje a dodavatelé tak porušují  energetický zákon," vysvětluje Alice Mazurková, tisková mluvčí eCENTRE,  a.s.

Nejvíce lidí čekajících na tolik potřebné datum ukončení dodávky a  akceptaci výpovědi patří mezi klienty dominantního dodavatele innogy  Energie, s.r.o. (dříve RWE) a BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o. Právě na  tyto dodavatele energií podala nezávislá aukční síň eCENTRE, a.s. jménem  svých klientů hromadnou stížnost k Energetickému regulačnímu úřadu.  

"Domácnosti kvůli dodavatelům energií, kteří porušují zákon, mohou  přijít o desetitisíce korun ve svých rodinných rozpočtech. A tomu chceme  zabránit," doplnila Alice Mazurková.
Bez komentářů

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE

SPŘÁTELENÉ WEBY

Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah