BLOG - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Ceny elektřiny a zemního plynu stále rostou.

nejlevnejsi elektrina
Published by David Sobotík v Energie · 19 Září 2021

Ceny energií rostou šíleným tempem, kdo jsi včas uzavřel garantované ceny alespoň na dva roky výrazně ušetří.

Jak jde vidět na grafech níže, tak elektřina a zemní plyn rostou od konce roku 2020. Kdy zdražování mělo pozvolný náběh, ale v druhé polovině roku 2021 začlo zdražování zrychlovat.

Nikdo neví, kde se to zastaví!

Kurz elekřiny - zdroj https://www.kurzy.cz/Kurz zemního plynu - zdroj https://www.kurzy.cz/


Jak jde vidět, tak ceny těchto komodit na sebe navazují, jak zdraží jedno, tak zdraží i druhé. V posledním období jsou důvodem na zvyšování ceny plynu, nízké stavy zásob v evropě, neustálé zdražování emisních povolenek, studené počasí které snížuje výrobu s obnovitelných zdrojů a výpadky ve výrobě jaderných elektráren v Evropě.

Kdo jsi zavázal s dodavatelem garantované ceny elektřiny, nebo zemního plynu ještě za nízké ceny alespoň na dva roky, tak je nyní vítězem. Naši vítězní dodavatelé, už také nám začínají zvyšovat ceny jak u elektřiny, tak i zemního plynu. Proto nevíme jak dlouho tak nízké ceny, co nabízíme pro domácnosti ještě udržíme.

Kdo má zájem ještě využít naš výhodný ceník, muže jsi u nás nezávazně propočíst úsporu a rozhodnout se, jestli se mu to vyplatí. Ale takové ceny co máme, už asi dloho neudržíme, tak je třeba jednat rychle. Komu stihneme v čas uzavřít smlouvu, bude mít tyto ceny garantovány na 24 měsíců.

Kdo má zájem, ať nás kontaktuje přes formulář na našich stránkách ZDE.., nebo pošle vyúčtování na email: sobotik@partner-ecentre.cz.There are no reviews yet.
0
0
0
0
0

Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
Elektronické aukce energií
Nacházíte se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE,a.s.
Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE,a.s.

DAVID SOBOTÍK

777 669 981

sobotik@partner-ecentre.cz

SPŘÁTELENÉ WEBY

Návrat na obsah