Aukce zvyšují podíl na změnách dodavatelů ( Zdroj: eCENTRE, a.s.) - BLOG - nejlevnejsi elektrina

Nejlevnější dodavatel elektřiny a plynu
Přejít na obsah

Aukce zvyšují podíl na změnách dodavatelů ( Zdroj: eCENTRE, a.s.)

nejlevnejsi elektrina
Vytvořil v e-Aukce ·
Od roku 2013, kdy e-Aukční síň eCENTRE, a.s. ve spolupráci s městem Říčany uskutečnila první sdruženou aukci pro lidi, mají možnost získávat nejlepší ceny z aukce i domácnosti. Sdružené aukce na energie přitom nejsou žádnou novinkou. Za 10 let svého působení je eCENTRE realizovala pro desítky měst a obcí, kraje i ministerstva.

U aukcí pro domácnosti bylo nutné zajistit perfektní procesní zpracování, zachytávat případné problémy tak, aby nedopadly na klienta a zajistit pravidelný objem energií, aby byla aukce zajímavá i pro dodavatele. Pokud by nám dodavatelé, kteří z tohoto nového trendu samozřejmě zpočátku nadšení nebyli, nechodili do aukcí, nemohli bychom tuto službu nabízet,“ vysvětluje Vítězslav Grygar, statutární ředitel společnosti eCENTRE, a.s. „V tomto nám velmi pomohly právě bohaté zkušenosti z organizování sdružených aukcí pro úřady a státní organizace.“

Je známo, že právě ceny z aukcí jsou v daném čase nejlepší na trhu. Aukční společnost nezastupuje žádného konkrétního dodavatele a svým klientům nabízí vždy nejlepší nabídku
z aukce. Proto se elektronické aukce stávají stále oblíbenější cestou, jak vyměnit drahého dodavatele za levnějšího. Důkazem je tomu podíl aukční společnosti eCENTRE, a.s. na celkových změnách dodavatelů energií v České republice.
Domácnosti přešli prostřednictvím aukce eCENTRE, a.s. k novému dodavateli energií v prvním čtvrtletí tohoto roku celkem se svými 17 687 odběrnými místy. Z toho 11 787 odběrných míst bylo na elektrickou energii a 5 900 odběrných míst bylo na zemní plyn.
Ve srovnání s celkovým počtem změn v kategorii maloodběr u elektřiny to představuje podíl ve výši 14, 21 %. U zemního plynu tento podíl změn zastupuje výši 13,28 %.

Tisková zpráva ZDE...Bez komentářů


Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Email na obchodního partnera eCENTRE
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE
zavolejte nám

SPŘÁTELENÉ WEBY

Partnerská sekce
Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah